Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Jobs
et: Tööd

en: Navigation
et: Menüü

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Search is currently disabled.
et: Otsing on hetkel keelatud.
