Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: bottom
fi: alas

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: Enter your keywords
fi: Syötä hakusanat

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Search is currently disabled.
fi: Haku ei ole tällä hetkellä käytettävissä.
