Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: Enter your keywords
hi: अपने खोजशब्द दर्ज करें

en: Search form
hi: खोज फार्म

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Search is currently disabled.
hi: खोज वर्तमान में निष्क्रिय है
