Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: bottom
id: bawah

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Your search yielded no results
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil

en: Enter your keywords
id: Masukkan kata kunci anda

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Secondary
id: Sekunder

en: Search form
id: Form pencarian

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Search is currently disabled.
id: Pencarian sekarang sedang dimatikan.
