Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Enter your keywords
is: Sláðu inn leitarorð/in

en: Search form
is: Leitarform
