Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Jobs
ja: ジョブ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Search results
ja: 検索結果

en: Your search yielded no results
ja: キーワードに該当するページは見つかりませんでした

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Enter your keywords
ja: 検索キーワードを入力してください

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Search is currently disabled.
ja: 検索機能は現在使用されていません。
