Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Enter your keywords
jv: Ketiknā tembung kunci

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Search is currently disabled.
jv: Panggolèkan saiki ora diuripna.
