Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
