Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Search is currently disabled.
lt: Paieška išjungta.
