Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: bottom
lv: apakša

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Search is currently disabled.
lv: Meklēšana patreiz atspējota
