Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација
