Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай
