Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा

en: Search form
mr: शोध
