Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
