Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Footer
nl: Voet

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Navigation
nl: Navigatie

en: bottom
nl: onderkant

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: University
nl: Universiteit

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Search is currently disabled.
nl: Zoeken is op dit moment uitgeschakeld.
