Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Jobs
pt: Empregos

en: Navigation
pt: Navegação

en: Search results
pt: Resultados da pesquisa

en: Your search yielded no results
pt: A pesquisa não gerou resultados

en: Sitemap
pt: Mapa do Site

en: Enter your keywords
pt: Introduza as suas palavras chave

en: University
pt: Universidade

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Search form
pt: Formulário de pesquisa

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Search is currently disabled.
pt: Procura está presentemente desactivada.
