Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Enter your keywords
ro: Introduceţi cuvintele cheie

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Search is currently disabled.
ro: Căutarea este momentan dezactivată.
