Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: bottom
sk: dole

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary
sk: Primárny

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Search is currently disabled.
sk: Vyhľadávanie je práve vypnuté.
