Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
