Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in

en: Search form
af: Soekvorm
