Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Search is currently disabled.
be: У дадзены момант пошук не даступны.
