Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Your search yielded no results
bn: আপনার অনুসন্ধানে কোন ফল পাওয়া যায়নি

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
