Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi

en: Search form
bs: Forma za pretragu
