Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Search is currently disabled.
cs: Vyhledávání je nyní vypnuté.
