Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: bottom
da: bund

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Enter your keywords
da: Indtast søgeord

en: University
da: Universitet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Search form
da: Søgefelt

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Search is currently disabled.
da: Søgning er i øjeblikket deaktiveret.
