Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: Jobs
de: Aufträge

en: bottom
de: unten

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Your search yielded no results
de: Diese Suche lieferte keine Ergebnisse

en: Enter your keywords
de: Zu suchende Schlüsselwörter

en: University
de: Universität

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Admission
de: Eintritt

en: Search form
de: Suchformular

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Search is currently disabled.
de: Die Suchfunktion ist derzeit deaktiviert.

en: Top Bar
de: Obere Leiste
