Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Enter your keywords
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
