Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
