Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary
fa: اصلی

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Search is currently disabled.
fa: جستجو در حال حاضر غیرفعال است.
