Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Jobs
fr: Travaux

en: bottom
fr: bas

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: Enter your keywords
fr: Saisissez vos mots-clés

en: University
fr: Université

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Study
fr: Étude

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Search is currently disabled.
fr: La recherche est actuellement désactivée.

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
