Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Search is currently disabled.
gl: A busca está actualmente desactivada.
