Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Top Bar
he: סרגל עליון
