Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Search is currently disabled.
hr: Pretraga je trenutačno onemogućena.
