Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Jobs
hu: Munkák

en: Navigation
hu: Navigáció

en: bottom
hu: lent

en: Search results
hu: Találatok

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: University
hu: Egyetem

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Search is currently disabled.
hu: A keresés le van tiltva.

en: Top Bar
hu: Felső sáv
