Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Your search yielded no results
it: La ricerca non ha prodotto risultati

en: Enter your keywords
it: Inserisci le chiavi di ricerca

en: University
it: Università

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Search is currently disabled.
it: La ricerca è attualmente disattivata.
