Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.
