Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Search is currently disabled.
km: បច្ចុប្បន្ន​នេះ​ការ​ស្វែងរក​ត្រូវ​បាន​បិទ ។
