Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
