Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
