Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Search
no: Søk

en: Help
no: Hjelp

en: Footer
no: Bunntekst

en: Navigation
no: Navigering

en: bottom
no: bunn

en: Search results
no: Søkeresultater

en: Your search yielded no results
no: Søket ga ingen resultater

en: Sitemap
no: Nettstedskart

en: Enter your keywords
no: Oppgi nøkkelord

en: University
no: Universitet

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Search form
no: Søkeskjema

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Search is currently disabled.
no: Søk er deaktivert for øyeblikket.
