Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Enter your keywords
nn: Skriv inn nøkkelorda dine

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
