Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: University
oc: Université

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Search is currently disabled.
oc: La recèrca es actualament desactivada.
