Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Jobs
pl: Oferty

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: bottom
pl: dół

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: University
pl: Uniwersytet

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Search is currently disabled.
pl: Wyszukiwanie jest obecnie wyłączone.
