Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه
