Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: bottom
ru: снизу

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: Enter your keywords
ru: Введите ключевые слова для поиска

en: University
ru: Университет

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Admission
ru: Поступление

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Search is currently disabled.
ru: В настоящее время поиск отключен.
