Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Enter your keywords
si: ඔබගේ ප්‍රධාන වචන ඇතුල් කරන්න
