Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: Search form
sl: Iskalnik
