Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
