Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: bottom
sv: längst ned

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Enter your keywords
sv: Ange dina nyckelord

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Search is currently disabled.
sv: Sökning är för närvarande inaktiverad.
