Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
